Jakie zabiegi są najskuteczniejsze na rozszerzone naczynka?

Rozszerzone, popękane naczynka to niestety częsta dolegliwość, z jaką borykają się posiadaczki cery wrażliwej. Na pewnym etapie stosowanie kosmetyków dedykowanych do takiej cery przestaje wystarczać. Potrzebne są bardziej radykalne metody walki z rozszerzonymi naczynkami. Sprawdziliśmy w gabinetach kosmetycznych w Szczecinie [lista: https://swiaturody.com/szczecin,kosmetyczka,9.html], które pośród oferowanych zabiegów charakteryzują się najwyższą skutecznością. Gabinety i salony kosmetyczne funkcjonujące w Szczecinie oferują wiele zabiegów, wśród których znajdziemy taki, który zainteresuje i nas i pomoże w walce z wrażliwą skórą.

Można skorzystać przede wszystkim z zabiegu laserowego zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych. Zabieg ten charakteryzuje się najwyższą skutecznością. Jest bezbolesny i jak dowodzi kosmetyczka przynosi trwałe efekty. Warto korzystać zwłaszcza z zabiegu z wykorzystaniem lasera IPL. Do zamykania naczynek dochodzi pod wpływem wykorzystania energii świetlnej. Wiązka świetlna nakierowana jest na rozszerzone naczyniowe. W rezultacie naczynko zostaje pochłonięte przez hemoglobinę. Zaleca się, by zabieg ten wykonywać wiosną. Bezpośrednio po zabiegu należy bowiem chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym. Jeśli chcielibyśmy usunąć popękane naczynka z całej twarzy musielibyśmy zapłacić nawet 1000 zł. 

Salon kosmetyczny oferuje również zamykanie naczynek metodą laserową VPL. Tak jak w poprzedniej metodzie rozszerzone naczynko poddawane jest promieniowaniu świetlnemu emitowanego przez laser VPL. Skuteczność tej metody nie jest jednak tak wysoka jak przy wcześniej omawianej metodzie. Za jej pomocą można bowiem naprawiać niewielkie uszkodzenia naczyń krwionośnych. Działanie jest jednak podobne do lasera IPL. Rozbite naczynka krwionośne wchłaniane są przez hemoglobinę. Zabieg ten ma również niższą cenę. Salony i gabinety kosmetyczne działające w Szczecinie oferują wykonanie tego zabiegu już od 300 zł.

Gabinety kosmetyczne oferują również nowatorską metodę zamykania popękanych naczynek przy pomocy energii elektrycznej. W tym celu stosuje się urządzenie wytwarzające energię elektryczną o wysokiej częstotliwości. W tym przypadku cena zabiega uzależniona jest od ilości zamykanych naczynek. Szacuje się, że wynosi ona od 20 do 50 zł. Zabieg zamykania naczynek niezależnie od stosowanej metody może powodować pewne dolegliwości. Może pojawić się zaczerwienie, a nawet obrzęk twarzy. Dlatego też po zakończeniu zabiegu należy sięgać po bardzo delikatne preparaty i kremy odżywcze.

One thought on “Jakie zabiegi są najskuteczniejsze na rozszerzone naczynka?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>